Podsumowanie szkolnego SKO

W tym roku szkolnym w naszej szkole została założona Szkolna Kasa Oszczędności w Spółdzielczym Banku Ludowym w Kępnie. W ramach swojej działalności zgłosiliśmy nasze sko do konkursu "SKO w SGB" organizowanego przez SGB-Bank S.A. . W szkole zostały zorganizowane liczne konkursy, wystawy i imprezy oraz ranking osób najlepiej oszczędzających. Prowadzona była kronika sko. Odwiedziliśmy siedzibę Spółdzielczego Banku Ludowego w Kępnie. Dzięki ta wysokiej aktywności udało się nam zająć 9 miejsce w Polsce w konkursie "SKO w SGB" w kategorii szkół powyżej 150 uczniów.
Nasz wspólny sukces miał swoje owoce:-) Przedstawiciele Spółdzielczego Banku Ludowego w Kępnie w osobie pani prezes Barbary Cierpi i pani Karoliny Kuśnierczyk przyjechali do naszej szkoły wręczyć nagrody: 500 zł bonu do Empiku dla szkoły, 200zł bonu do Empiku dla opiekuna i 25 zegarków dla uczniów najsystematyczniej oszczędzających, czyli z największą liczbą wpłat.
Ale nic nie zadziałoby się bez was Drodzy uczniowie i nauczyciele. Dziękuje za zaangażowanie wszystkim uczniom, którzy chętnie włączali się w każdą akcję oraz nauczycielom, którzy wspierali wszelkie działania, a Spółdzielczemu Bankowi Ludowemu za miłą współpracę.

opiekun SKO: Milena Sikora