Zamawiamy słońce na całe dwa miesiące!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, jednocześnie rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski.
W dniu poprzedzającym powitanie wakacji, uczniowie podczas apelu otrzymali nagrody i dyplomy za konkursy, w których brali udział w ostatnim czasie. Ponadto najlepsi uczniowie otrzymali stypendia za wyniki w nauce.
Jak co roku, dzień Zakończenia Roku Szkolnego rozpoczęliśmy o godzinie 9:00 Mszą Świętą. Następnie wszyscy zebraliśmy się w sali gimnastycznej, gdzie pan dyrektor Henryk Grzesiak, wręczył nagrody i wyróżnienia najlepszym uczniom. Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy oraz wzorowej czy bardzo dobrej postawie przez cały rok szkolny osiągnęli średnią ocen 4,75 i powyżej.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 uświetniła część artystyczna w wykonaniu uczniów klas drugich. Pan dyrektor podziękował wszystkim za wysiłek włożony w proces dydaktyczny, życzył udanych, bezpiecznych i beztroskich wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!