Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017r.o godzinie 9.00 rozpoczął się nowy rok szkolny. Uczniowie, nauczyciele i rodzice uczestniczyli w mszy świętej w Kościele p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Hanulinie. Po nabożeństwie wszyscy udali się do szkoły. Oficjalną część rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego i wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Następnie głos zabrał Pan dyrektor Henryk Grzesiak, który szczególnie gorąco po raz pierwszy od 18 lat powitał siódmoklasistów w szkole podstawowej, przedstawił kadrę pedagogiczną, przekazał informacje o najważniejszych zadaniach na nowy rok szkolny, zwrócił uwagę na bezpieczeństwo i życzył wszystkim sukcesów w nauce i pracy. Później uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami. W ten sposób rozpoczęto kolejny rok nauki w naszej szkole.
Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy wytrwałości , optymizmu oraz zapału do pracy.