Ślubowanie klas pierwszych 2020

Tradycją naszej szkoły stało się, że w Dzień Edukacji Narodowej – 14 października uczniowie klas pierwszych przeżywają swoją pierwszą ważną uroczystość, jaką jest włączenie do społeczności uczniowskiej. Pierwszoklasiści w obecności zaproszonych gości: dyrektora szkoły p. Henryka Grzesiaka, wicedyrektor p. Katarzyny Jańskiej, przewodniczącej Rady Rodziców p. Kornelii Klóski oraz Rodziców ślubowali na sztandar szkoły.

Następnie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i teatralne. Uczniowie zostali powitani przez swoich starszych kolegów oraz obdarowani upominkami.