Aktualności i wydarzenia

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Hanulinie

Ślubowanie klas pierwszych 2020

Ślubowanie klas pierwszych 2020
Tradycją naszej szkoły stało się, że w Dzień Edukacji Narodowej – 14 października uczniowie klas pierwszych przeżywają swoją pierwszą ważną uroczystość, jaką jest włączenie do społeczności uczniowskiej. Pierwszoklasiści w obecności zaproszonych gości: dyrektora szkoły p. Henryka Grzesiaka, wicedyrektor p. Katarzyny Jańskiej, przewodniczącej Rady Rodziców p. Kornelii Klóski oraz Rodziców ślubowali na sztandar szkoły.

Następnie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i teatralne. Uczniowie zostali powitani przez swoich starszych kolegów oraz obdarowani upominkami.

Drukuj   E-mail
Konsultacje z Rodzicami odbywają się w ostatni czwartek każdego miesiąca z wyłączeniem miesięcy, w których są zebrania z rodzicami w godzinach 18.00 - 19.00

Informacje ogólne

Szkoła Podstawowa w Hanulinie jest publiczną sześcioletnią szkołą podstawową z klasami I-VI, w której uczą się dzieci z: Hanulina, Rzetni, Przybyszowa, Klin, Białego Młyna, Dziekani, Krążków (od numeru 127). Od 01.09.2003r. w szkole funkcjonuje oddział integracyjny i oddział dla dzieci z autyzmem.

Obecnie placówka nawiązuje do sportowych tradycji. Fakt ten potwierdzają: wyniki osiągnięte przez naszych uczniów w zawodach, puchary, kąciki Patrona, obchody Dnia Patrona, masowe biegi.

Bądźmy w kontakcie