Jasełka Bożonarodzeniowe w Rzetni

W poniedziałek 21 grudnia 2015r. grupa 26 uczniów z naszej szkoły wyjechała do Domu Pomocy Społecznej w Rzetni aby dla mieszkających tam pensjonariuszy i pracowników przedstawić Jasełka Bożonarodzeniowe. W przedstawieniu brali też udział mieszkańcy DPS w Rzetni, którzy pod przewodnictwem p. Mirosławy Jurga przygotowali pierwszą część Jasełek o charakterze współczesnym i ukazującą zmagania ludzi biednych, samotnych, starszych. Uczniowie przygotowali drugą część przedstawienia ukazującą krótką historię narodzenia Jezusa w Stajni Betlejemskiej. Po skończonym występie wszyscy wspólnie kolędowali przy pomocy Karaoke, a między dziećmi i dorosłymi nawiązały się miłe rozmowy o świętach.

Wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania Misterium Bożonarodzeniowego serdecznie dziękują opiekunowie Małgorzata Mucha i Małgorzata Habel.