Zamawiamy słońce na całe dwa miesiące!

Zamawiamy słońce na całe dwa miesiące!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, jednocześnie rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski.
W dniu poprzedzającym powitanie wakacji, uczniowie podczas apelu otrzymali nagrody i dyplomy za konkursy, w których brali udział w ostatnim czasie. Ponadto najlepsi uczniowie otrzymali stypendia za wyniki w nauce.
Jak co roku, dzień Zakończenia Roku Szkolnego rozpoczęliśmy o godzinie 9:00 Mszą Świętą. Następnie wszyscy zebraliśmy się w sali gimnastycznej, gdzie pan dyrektor Henryk Grzesiak, wręczył nagrody i wyróżnienia najlepszym uczniom. Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy oraz wzorowej czy bardzo dobrej postawie przez cały rok szkolny osiągnęli średnią ocen 4,75 i powyżej.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 uświetniła część artystyczna w wykonaniu uczniów klas drugich. Pan dyrektor podziękował wszystkim za wysiłek włożony w proces dydaktyczny, życzył udanych, bezpiecznych i beztroskich wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!
 
Zobacz Galerie