Wycieczka do Wrocławia klas II-III.

W słoneczny, jesienny dzień uczniowie klasy II, III a i III b wraz z wychowawczyniami wyjechali do Wrocławia. Dzieci odwiedziły multimedialne centrum wiedzy o wodzie- Hydropolis. Ultranowoczesne centrum pełne jest nowinek technicznych i ciekawych ekspozycji na temat wody. Uczniowie obejrzeli interaktywne ekrany i hologramy, przedstawiające historię powstania naszej planety. Były też w sali relaksu, gdzie wsłuchiwały się w szum morza i prawdziwe odgłosy z dżungli. W programie wycieczki była również Opera Wrocławska. Dzieci obejrzały niezwykły spektakl baletowy pt. „Karnawał Zwierząt”. Mali widzowie razem z główną bohaterką wyruszyli w podróż do krainy wyobraźni, gdzie poznawały tajemniczy świat tańca i baletu. Wspaniała muzyka, towarzysząca niesamowitym popisom tanecznym, stworzyła niezwykły nastrój i klimat. Spektakl pokazał jak wyjątkową sztuką jest balet w operze i jak wiele ma niepowtarzalnego uroku. Dla większości uczniów była ta pierwsza wizyta w operze, ale zgodnie deklarowały, że na pewno nie ostatnia.