Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale!!!

Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale!!!

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.
W minioną sobotę wszyscy uczniowie naszej szkoły wspaniale bawili się podczas balu karnawałowego przygotowanego przez Radę Rodziców, która zadbała o piękny wystrój szkolnego korytarza, a także o pyszne smakołyki dla wszystkich. Opiekunki samorządu uczniowskiego przeprowadziły loterię fantową i przygotowały kilka ciekawych konkursów dla uczestników zabawy. Dzięki naszym szkolnym DJom gorące rytmy porwały do tańca piratów, wróżki, królewny, rycerzy, czarownice i inne bajkowe postaci. Wszyscy uczestnicy zabawy zabrali ze sobą świetne humory i dali się porwać wesołym, karnawałowym rytmom. Kiedy czas zabawy dobiegł końca uczniowie z żalem opuszczali szkolny korytarz. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Kolejny bal karnawałowy już za rok
Zobacz Galerie