Bo wakacji nadszedł czas….

Uroczysta akademia zakończyła rok szkolny 2017/2018. Przybyli na nią zaproszeni goście: pan Franciszek Trąpczyński- przewodniczący Rady Osiedla Hanulin, rodzice, nauczyciele oraz liczna społeczność uczniowska . Wręczono świadectwa z paskiem oraz dyplomy wzorowego ucznia, powitano nową przewodniczącą szkoły - Julię Fras i zaprzysiężono nowy poczet sztandarowy
Część artystyczną przygotowały klasy IVa, IVb i V pod opieką pań: Lucyny Promnej i Eweliny Rybczyńskiej. Występujący uczniowie w dowcipnej formie przypomnieli o zasadach bezpieczeństwa w czasie wakacyjnego wypoczynku nad wodą, na spacerach, podczas kąpieli słonecznych czy na rowerze. Solistka Alicja Baraniak - zaśpiewała piosenkę o nadchodzących wakacjach i lecie, które już na nas czeka oraz o przyjaźniach, które mogą zrodzić się podczas wakacji. Na koniec wszyscy "mali aktorzy" pomaszerowali prosto na plażę w rytm piosenki Idę na plażę zespołu Video.
Życzymy wszystkim udanych, bezpiecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.