Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

12 października odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dyrektor szkoły w swoim wystąpieniu podziękował nauczycielom za zaangażowanie w pracę, za wyrozumiałość i cierpliwość w stosunku do uczniów. Podczas uroczystości pożegnano odchodzącą na emeryturę p. W. Krupińską. Pan dyrektor podziękował za wieloletnią pracę i zaangażowanie na rzecz społeczności szkolnej oraz każdy dzień spędzony w naszej szkole.
Nie zapomnieli o tym uczniowie naszej szkoły, którzy w podzięce za codzienny trud pedagogów przygotowali zabawny występ.
Przedstawienie przygotowali uczniowie klasy IIIa, IVa oraz IVb pod kierunkiem p. J. Krupińskiej, p. K. Tetlak oraz p. K. Chałupki.
Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym.
Wcielili się oni w role uczniów i nauczycieli , którzy z humorem zaprezentowali życie w szkolnej ławce na poszczególnych przedmiotach. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.
 

 

Zobacz Galerie