Aktualności i wydarzenia

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Hanulinie

Ósmoklasisto! Chcesz osiągnąć najlepsze wyniki? Te kursy to droga do perfekcji w nauce!

Drodzy Rodzice, Szanowna Młodzieży!  

Nasza gmina zawsze stawiała na rozwój i edukację. Dlatego z ogromną radością pragniemy przedstawić Wam wyjątkową ofertę, która może stać się kluczem do sukcesu w najważniejszych egzaminach w życiu każdego ucznia – egzaminie ósmoklasisty oraz maturze.  

Wspólnie z Fundacją Miasto oraz Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego, prezentujemy wyjątkową ofertę kursów online, prowadzonych przez najlepszych nauczycieli w Polsce – laureatów konkursu Nauczyciel Roku. Kursy te są w pełni zgodne z podstawą programową Ministerstwa Edukacji i Nauki i przygotują do egzaminu ósmoklasisty i maturalnego.  

Dlaczego warto?  

Profesjonalizm: Kursy prowadzone przez ekspertów w dziedzinie edukacji.

Dostępność: Zajęcia online, które można odbywać z każdego miejsca.

Cena: Dzięki współpracy władz gminy, mieszkańcy naszej gminy mogą liczyć na zniżki od ceny podstawowej kursu!

Wsparcie dla najbardziej potrzebujących: Dla uczniów z ośrodków wychowawczych oraz objętych pieczą zastępczą, kursy są całkowicie bezpłatne.  

Jak to działa?  

Po podpisaniu porozumienia z Fundacją Miasto, na stronie kursów lecturusjunior.pl została uruchomiona specjalna ulga dla mieszkańców naszej gminy. Wystarczy podać kod pocztowy, a nabywca uzyska stosowną ulgę.

 Co w kursie?  

Kursy obejmują 25 godzin lekcyjnych dla każdego przedmiotu i startują już 6 listopada! Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w formie online, gdzie uczniowie mają dostęp do wykładów, ćwiczeń oraz materiałów multimedialnych. Wszystko to, by jak najlepiej przygotować się do egzaminu.  

Nie czekaj!  

To wyjątkowa okazja, by zainwestować w przyszłość i edukację. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty i wspólnego dążenia do celu – osiągnięcia najlepszego wyniku na egzaminach. Razem możemy więcej!  

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Władze Miasta i Gminy Kępno

 

Image

Informacje ogólne

Szkoła Podstawowa w Hanulinie jest publiczną  szkołą podstawową z klasami I-VIII,  której obwód szkolny obejmuje następujące miejscowości: Hanulin, Rzetnia, Przybyszów, Kliny, Biały Młyn, Dziekania, Krążkowy (od numeru 127).

Od 01.09.2003r. w szkole funkcjonują oddziały integracyjne, w których uczą się, pod opieką nauczycieli wspomagających, uczniowie posiadający orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego.

Bądźmy w kontakcie