Czwartki Lekkoatletyczne - 09.09.2021r.

Pierwszego września w Szkole Podstawowej w Hanulinie odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022.

Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat - rekomendacje

Szczepionka to najlepszy sposób na przerwanie transmisji wirusa, a tym samym na powrót do życia, które znamy sprzed okresu pandemii.

Wszystkie wpisy

PIERWSZY WRZEŚNIA - PIERWSZE WRAŻENIA

SKS Szkolny Klub Sportowy

Aktywność fizyczna w dzieciństwie i młodości jest niezbędna dla prawidłowego rozwoju fizycznego, motorycznego, psychicznego i społecznego człowieka oraz dla zapobiegania zaburzeniom rozwoju i zdrowia, zwłaszcza otyłości i zaburzeniom układu ruchu

Międzynarodowy Dzień Bezpiecznego Internetu

W dniu 10.02 w Naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji na godzinie wychowawczej została zorganizowana dla wszystkich uczniów specjalna lekcja dotycząca bezpieczeństwa w Internecie.

Zaproszenie na Drzwi Otwarte

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Hanulinie serdecznie zaprasza zainteresowanych rodziców

Nabór do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/22

Zarządzenie Burmistrza Miasta i Gminy Kępno w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego...

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom Szkoły serdeczne życzenia i podziękowania.

Ślubowanie klas pierwszych 2020

Tradycją naszej szkoły stało się, że w Dzień Edukacji Narodowej – 14 października uczniowie klas pierwszych

Wybory Samorządu Szkolnego 2020

Uczniowie klas IV – VIII wybrali nowy Samorząd Szkolny. 12 października odbyło się uroczyste zaprzysiężenie Pocztu Sztandarowego