Oficjalne otwarcie świetlicy środowiskowej odbyło się 23 marca 2009r. na które zostali zaproszeni przedstawiciele UMiG w Kępnie.
Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.30 do 16.30. Zajęcia są bezpłatne, prowadzą je panie pracujące w naszej szkole.

Zajęcia podzielono wg. zainteresowań:

Zajęcia techniczne

Zajęcia sportowo – rekreacyjne

Zajęcia informatyczne

Zajęcia plastyczne

Zajęcia muzyczne

Zajęcia komputerowe odbywają się w ostatnim tygodniu każdego miesiąca.

Zajęcia prowadzą:

p. Małgorzata Habel
p. Katarzyna Schimrosczyk - Jańska
p. Janina Krupińska
p. Sylwia Seiffert
p. Anna Babiarz -Salamon

Prezentacja-pierwszy rok działalności świetlicy środowiskowej

Prezentacja - działalność świetlicy środowiskowej - rok 2010

Prezentacja - działalność świetlicy środowiskowej - rok 2011