Aktualności i wydarzenia

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Hanulinie

Świąteczny Tydzień w naszej szkole

Świąteczny Tydzień w naszej szkole

W dniach 13 -17 grudnia w naszej szkole odbył się Świąteczny Tydzień, podczas którego uczniowie mieli możliwość wziąć udział w różnych świątecznych konkursach (indywidualnych lub klasowych). Konkursy klasowe dotyczyły np. wystroju klas, drzwi, przebrania wybranego ucznia z klasy za świąteczną postać. W indywidualnych konkursach uczniowie mogli napisać "List do św. Mikołaja", zrobić "Najpiękniejszy Świąteczny Piernik" lub "Najpiękniejszą Świąteczną Ozdobę" z wykorzystaniem surowców wtórnych. Wszystkim uczniom gratulujemy pomysłów i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach Galeria

Image

Informacje ogólne

Szkoła Podstawowa w Hanulinie jest publiczną  szkołą podstawową z klasami I-VIII,  której obwód szkolny obejmuje następujące miejscowości: Hanulin, Rzetnia, Przybyszów, Kliny, Biały Młyn, Dziekania, Krążkowy (od numeru 127).

Od 01.09.2003r. w szkole funkcjonują oddziały integracyjne, w których uczą się, pod opieką nauczycieli wspomagających, uczniowie posiadający orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego.

Bądźmy w kontakcie