Czwartki Lekkoatletyczne - 09.09.2021r.

Uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy w tym roku szkolnym wzięli udział w Czwartkach Lekkoatletycznych. Łącznie zdobyli 13 medali: 4 złote, 6 srebrnych i 3 brązowe.

• Milena Wróbel (skok w dal),
  • Małgorzata Rozwadowska (rzut piłeczką),
  • Lena Błach (skok w dal),
  • Jan Kłobuch (skok w dal)

• Oleh Kovalczuk (skok w wzwyż),
  • Tomasz Witek (bieg 300m),
  • Mikołaj Bednarz (skok w dal),
  • Lena Błach (bieg 60m),
  • Maja Burlikowska (skok w dal),
  • Małgorzata Rozwadowska,

• Milena Wróbel (bieg 60m),
  • Wiktoria Rybczyńska (skok w dal),
  • Szymon Burlikowski (skok w dal)
Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!