Aktualności i wydarzenia

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Hanulinie

Dzień Patrona i Sportu Szkolnego z Kusym

Image
W naszej szkole Dzień Dziecka to tradycyjnie Dzień Patrona i Sportu Szkolnego. Ten szczególny dzień, jak co roku rozpoczął „Bieg ku Słońcu”, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły.
W tym roku w ramach obchodów 50-lecia szkoły czerpiąc przykład z patrona szkoły, olimpijczyka Janusza Kusocińskiego uczniowie klas IV- VIII wzięli udział w zawodach lekkoatletycznych (rzut piłeczką palantową, skok w dal). Tymczasem najmłodsi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zmaganiach sportowych oraz w zajęciach artystycznych pt. „Kusy wspaniały olimpijczyk”. Rywalizacja przebiegała w duchu fair play.  
Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich uczniów smaczne kiełbaski z grilla, soki i lody. Koło Gospodyń Wiejskich z Hanulina częstowało pysznym popcornem, a animatorka umilała dzieciom czas. Całości dopełniła piękna słoneczna pogoda. I tak święto każdego dziecka upłynęło w miłej i sympatycznej atmosferze. To był wyjątkowy dzień, który dostarczył dużo radości i pozytywnych sportowych emocji. Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy, by każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka.
Image

Informacje ogólne

Szkoła Podstawowa w Hanulinie jest publiczną  szkołą podstawową z klasami I-VIII,  której obwód szkolny obejmuje następujące miejscowości: Hanulin, Rzetnia, Przybyszów, Kliny, Biały Młyn, Dziekania, Krążkowy (od numeru 127).

Od 01.09.2003r. w szkole funkcjonują oddziały integracyjne, w których uczą się, pod opieką nauczycieli wspomagających, uczniowie posiadający orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego.

Bądźmy w kontakcie