Już umiem pływać

Już umiem pływać!

W miesiącach od października do końca listopada 2018 roku 30 uczniów z klas II i III wzięło udział w programie „Umiem Pływać” zorganizowanym przez Wielkopolskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe. Był to projekt współfinansowany z budżetu Ministerstwa Sportu i Turystyki RP ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów.

Uczniowie uczestniczyli w 20 lekcjach nauki pływania na basenie w Ostrzeszowie. Pod kierunkiem instruktorów oswajali się z wodą i sukcesywnie nabywali lub doskonalili nabyte już umiejętności pływania. Po zajęciach zawsze chwila relaksu – czas na wesołą zabawę w wodzie i na zjeżdżalni. Po zakończeniu realizacji programu uczniowie zostali nagrodzeni medalami z hasłem „Umiem pływać”.