Wszyscy bawią się wspaniale, jak to bywa w karnawale!!!

W sobotę 12 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w piękną salę balową. Wcześniej uczniowie z każdej klasy przygotowali wszelkie elementy, które posłużyły do dekoracji sali. Dzięki pomocy rodziców salę przyozdobiły różnokolorowe łańcuchy, gwiazdy, maski, świetlne kule i balony. Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Uczniowie przebrani w kolorowe stroje, wcielili się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Zabawa urozmaicana była ciekawymi konkursami, a wszyscy uczestnicy byli obdarowywani cukierkami. W czasie przerwy dzieci na świetlicy szkolnej miały czas na smaczny poczęstunek zorganizowany przez Radę Rodziców. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.. Wszyscy uczestnicy zabawy z wypiekami na twarzy opuścili szkołę i udali się na zasłużony odpoczynek w postaci dwóch tygodnie ferii zimowych. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się – serdecznie dziękujemy!