Aktualności i wydarzenia

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Hanulinie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Pomaganie jest dziecinnie proste!

W niedzielę 13 stycznia 2019 r., po raz 27 zagrała w całej Polsce i na całym świecie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wolontariusze z naszej szkoły również wzięli udział w tym wspaniałym przedsięwzięciu. Podczas 27 Finału Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała dla specjalistycznych szpitali dziecięcych w całej Polsce. Sprzęt, który będzie kupowany za pieniądze zebrane w czasie finału umożliwi prowadzenie najbardziej skomplikowanych badań ratujących zdrowie i życie małych pacjentów.

Bardzo dziękujemy wszystkim wolontariuszom ( Magdzie, Izie, Oliwi, Martynie, Dagmarze, Klaudii, Paulinie, p. Karolinie i p. Sylwii) za zaangażowanie , za ogromną wiarę w zespołowe działanie, które przynosi tak dużo wspaniałych efektów.
Pamiętajmy – pomaganie jest dziecinnie proste i przynosi nam wszystkim ogromna satysfakcję.

Sie ma!
Image

Informacje ogólne

Szkoła Podstawowa w Hanulinie jest publiczną  szkołą podstawową z klasami I-VIII,  której obwód szkolny obejmuje następujące miejscowości: Hanulin, Rzetnia, Przybyszów, Kliny, Biały Młyn, Dziekania, Krążkowy (od numeru 127).

Od 01.09.2003r. w szkole funkcjonują oddziały integracyjne, w których uczą się, pod opieką nauczycieli wspomagających, uczniowie posiadający orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego.

Bądźmy w kontakcie