Międzynarodowy Dzień Bezpiecznego Internetu

Międzynarodowy Dzień Bezpiecznego Internetu
W dniu 10.02 w Naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji na godzinie wychowawczej została
zorganizowana dla wszystkich uczniów specjalna lekcja dotycząca bezpieczeństwa w Internecie. Uczniowie zostali zaznajomieni z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa w Internecie, obejrzeli 3 filmiki nawiązujące do tego tematu a następnie aktywnie włączyli się w zaproponowane przez nauczyciela aktywności tj. tworzenie chmury wyrazowej, gra w bingo oraz quiz. Został też uczniom udostępniony link z internetową grą nawiązującą do bezpieczeństwa w sieci. Wszystkim uczniom oraz nauczycielom dziękujemy za włączenie się w tą akcję i dużą aktywność podczas spotkania.
Image
Jak bezpiecznie korzystać z internetu
Został też zorganizowany konkurs dla wszystkich uczniów naszej szkoły na najładniejszy plakat podanej tematyce:

  • Klasy I – III „Jak wyobrażam sobie wirusa komputerowego”
  • Klasy IV – VIII „Zasady bezpieczeństwa w sieci”
Dziękujemy wszystkim uczniom za wzięcie udziału w tym konkursie

Drukuj   E-mail