Aktualności i wydarzenia

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Hanulinie

Nasze sukcesy sportowe!

Nasze sukcesy sportowe!
Reprezentantki naszej szkoły Alicja Baraniak i Dalida Klóska zajęły II miejsce w Finale Rejonu Kaliskiego SZS w Badmintonie Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt. Dziewczęta pokonały dziewięć drużyn z rejonu kaliskiego, walcząc w wielkim finale o wejście do etapu wojewódzkiego przegrały tylko jednym setem z reprezentacją Rojowa.

BRAWO !!!
ŻYCZYMY NASZYM REPREZENTANTKOM DALSZYCH SUKCESÓW !!!
Konsultacje z Rodzicami odbywają się w ostatni czwartek każdego miesiąca z wyłączeniem miesięcy, w których są zebrania z rodzicami w godzinach 18.00 - 19.00

Informacje ogólne

Szkoła Podstawowa w Hanulinie jest publiczną sześcioletnią szkołą podstawową z klasami I-VI, w której uczą się dzieci z: Hanulina, Rzetni, Przybyszowa, Klin, Białego Młyna, Dziekani, Krążków (od numeru 127). Od 01.09.2003r. w szkole funkcjonuje oddział integracyjny i oddział dla dzieci z autyzmem.

Obecnie placówka nawiązuje do sportowych tradycji. Fakt ten potwierdzają: wyniki osiągnięte przez naszych uczniów w zawodach, puchary, kąciki Patrona, obchody Dnia Patrona, masowe biegi.

Bądźmy w kontakcie