Aktualności i wydarzenia

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Hanulinie

PIERWSZY WRZEŚNIA - PIERWSZE WRAŻENIA

PIERWSZY WRZEŚNIA - PIERWSZE WRAŻENIA
Pierwszego września w Szkole Podstawowej w Hanulinie odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Zgodnie z zaleceniami, dotyczącymi zapobiegania COVID- 19, zorganizowano je w dwóch kategoriach wiekowych. Uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami i rodzicami spotkali się w sali gimnastycznej. Natomiast grupy starsze: IV- VIII, pozostały z opiekunami w swoich klasach.

Jak co roku z największym entuzjazmem powitano pierwszoklasistów. Najmłodsi członkowie społeczności szkolnej po raz pierwszy uczestniczyli w uroczystym apelu i usłyszeli hymn szkoły. Dyrektor skierował do nich szczególnie krzepiące przemówienie. Życzymy Nowym Uczniom, żeby szybko zaaklimatyzowali się w naszej szkole, znaleźli tu wspaniałych przyjaciół i odnosili pierwsze sukcesy.

rMimo kapryśnej pogody pierwszy dzień w szkole upłynął wszystkim w pogodnym nastroju. Przyświecają nam wspólne cele i będziemy ambitnie dążyli do ich realizacji w nowym roku szkolnym.

Drukuj   E-mail
Konsultacje z Rodzicami odbywają się w ostatni czwartek każdego miesiąca z wyłączeniem miesięcy, w których są zebrania z rodzicami w godzinach 18.00 - 19.00

Informacje ogólne

Szkoła Podstawowa w Hanulinie jest publiczną sześcioletnią szkołą podstawową z klasami I-VI, w której uczą się dzieci z: Hanulina, Rzetni, Przybyszowa, Klin, Białego Młyna, Dziekani, Krążków (od numeru 127). Od 01.09.2003r. w szkole funkcjonuje oddział integracyjny i oddział dla dzieci z autyzmem.

Obecnie placówka nawiązuje do sportowych tradycji. Fakt ten potwierdzają: wyniki osiągnięte przez naszych uczniów w zawodach, puchary, kąciki Patrona, obchody Dnia Patrona, masowe biegi.

Bądźmy w kontakcie