PIERWSZY WRZEŚNIA - PIERWSZE WRAŻENIA

Pierwszego września w Szkole Podstawowej w Hanulinie odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Zgodnie z zaleceniami, dotyczącymi zapobiegania COVID- 19, zorganizowano je w dwóch kategoriach wiekowych. Uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami i rodzicami spotkali się w sali gimnastycznej. Natomiast grupy starsze: IV- VIII, pozostały z opiekunami w swoich klasach.

Jak co roku z największym entuzjazmem powitano pierwszoklasistów. Najmłodsi członkowie społeczności szkolnej po raz pierwszy uczestniczyli w uroczystym apelu i usłyszeli hymn szkoły. Dyrektor skierował do nich szczególnie krzepiące przemówienie. Życzymy Nowym Uczniom, żeby szybko zaaklimatyzowali się w naszej szkole, znaleźli tu wspaniałych przyjaciół i odnosili pierwsze sukcesy.

rMimo kapryśnej pogody pierwszy dzień w szkole upłynął wszystkim w pogodnym nastroju. Przyświecają nam wspólne cele i będziemy ambitnie dążyli do ich realizacji w nowym roku szkolnym.