Aktualności i wydarzenia

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Hanulinie

Potyczki gramatyczno-ortograficzne uczniów klas III

Image

10 maja 2023 r. w Szkole Podstawowej w Krążkowach odbył się gminny konkurs dla uczniów klas III pod hasłem „Potyczki Gramatyczno-Ortograficzne”. Wzięło w nim udział dwoje uczniów z naszej szkoły: Iga Chrupała i Marcel Dziwiński. Wspaniale zaprezentowali swoje umiejętności polonistyczne doskonalone na zajęciach pozalekcyjnych – kółku „Potrafię więcej”. Osiągnęli wysokie rezultaty. Iga zdobyła I miejsce.

19 maja 2023 r. w XIII Powiatowym Konkursie Ortograficznym, który odbył się w Szkole Podstawowej w Trzcinicy,  Iga po raz kolejny udowodniła swoje umiejętności w trudnej sztuce poprawnego pisania w języku polskim – zajęła II miejsce.                                                                                                                                                             

 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Image

Informacje ogólne

Szkoła Podstawowa w Hanulinie jest publiczną  szkołą podstawową z klasami I-VIII,  której obwód szkolny obejmuje następujące miejscowości: Hanulin, Rzetnia, Przybyszów, Kliny, Biały Młyn, Dziekania, Krążkowy (od numeru 127).

Od 01.09.2003r. w szkole funkcjonują oddziały integracyjne, w których uczą się, pod opieką nauczycieli wspomagających, uczniowie posiadający orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego.

Bądźmy w kontakcie