Aktualności i wydarzenia

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Hanulinie

Akcja Opatrunek Na Ratunek

Akcja Opatrunek Na Ratunek
Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Opatrunek na ratunek”. Uczniowie przynieśli bandaże, plastry, kompresy. Opatrunki zostały wysłane do fundacji Redemptoris Missio w Poznaniu.

Dziękujemy wolontariuszom ze szkolnego Klubu „Otwarta dłoń” za przygotowanie paczki do wysyłki i uczniom , którzy włączyli się do akcji.
Konsultacje z Rodzicami odbywają się w ostatni czwartek każdego miesiąca z wyłączeniem miesięcy, w których są zebrania z rodzicami w godzinach 18.00 - 19.00

Informacje ogólne

Szkoła Podstawowa w Hanulinie jest publiczną sześcioletnią szkołą podstawową z klasami I-VI, w której uczą się dzieci z: Hanulina, Rzetni, Przybyszowa, Klin, Białego Młyna, Dziekani, Krążków (od numeru 127). Od 01.09.2003r. w szkole funkcjonuje oddział integracyjny i oddział dla dzieci z autyzmem.

Obecnie placówka nawiązuje do sportowych tradycji. Fakt ten potwierdzają: wyniki osiągnięte przez naszych uczniów w zawodach, puchary, kąciki Patrona, obchody Dnia Patrona, masowe biegi.

Bądźmy w kontakcie