Aktualności i wydarzenia

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Hanulinie

Bal Wszystkich Świętych

Bal Wszystkich Świętych
29 pażdziernika w naszej szkole zorganizowaliśmy pierwszy Bal Wszystkich Świętych. Pojawiło się mnóstwo Aniołów, Świętych i Błogosławionych. W balu brali udział uczniowie kl I-VI wraz z wychowawcami. Obecny był również ks. proboszcz Marek Nagler, pan dyrektor i pani wicedyrektor. Uczniowie kl. VI i ministrantki przygotowali gry i zabawy dla wszystkich uczestników balu a ks. proboszcz słodki upominek. Opiekunkami balu były p. Joanna Gatner i p. Anna Babiarz-Salamon.

Drukuj   E-mail
Konsultacje z Rodzicami odbywają się w ostatni czwartek każdego miesiąca z wyłączeniem miesięcy, w których są zebrania z rodzicami w godzinach 18.00 - 19.00

Informacje ogólne

Szkoła Podstawowa w Hanulinie jest publiczną sześcioletnią szkołą podstawową z klasami I-VI, w której uczą się dzieci z: Hanulina, Rzetni, Przybyszowa, Klin, Białego Młyna, Dziekani, Krążków (od numeru 127). Od 01.09.2003r. w szkole funkcjonuje oddział integracyjny i oddział dla dzieci z autyzmem.

Obecnie placówka nawiązuje do sportowych tradycji. Fakt ten potwierdzają: wyniki osiągnięte przez naszych uczniów w zawodach, puchary, kąciki Patrona, obchody Dnia Patrona, masowe biegi.

Bądźmy w kontakcie