Aktualności i wydarzenia

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Hanulinie

Dzień Edukacji Narodowej 14.10.2021

Dzień Edukacji Narodowej 14.10.2021
14 października 2021 roku obchodzono w Szkole Podstawowej im Janusza Kusocińskiego w Hanulinie Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczął Pan Dyrektor, dziękując pracownikom szkoły za trud włożony w edukację i wychowanie. Życzenia dla pracowników szkoły złożył również Samorząd Uczniowski. Następnie głos zabrały klasy trzecie i czwarte prezentując śmieszne scenki z życia szkoły oraz piosenki.
Konsultacje z Rodzicami odbywają się w ostatni czwartek każdego miesiąca z wyłączeniem miesięcy, w których są zebrania z rodzicami w godzinach 18.00 - 19.00

Informacje ogólne

Szkoła Podstawowa w Hanulinie jest publiczną sześcioletnią szkołą podstawową z klasami I-VI, w której uczą się dzieci z: Hanulina, Rzetni, Przybyszowa, Klin, Białego Młyna, Dziekani, Krążków (od numeru 127). Od 01.09.2003r. w szkole funkcjonuje oddział integracyjny i oddział dla dzieci z autyzmem.

Obecnie placówka nawiązuje do sportowych tradycji. Fakt ten potwierdzają: wyniki osiągnięte przez naszych uczniów w zawodach, puchary, kąciki Patrona, obchody Dnia Patrona, masowe biegi.

Bądźmy w kontakcie