Aktualności i wydarzenia

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Hanulinie

Wycieczka trzecich klas do Parzynowa

Wycieczka trzecich klas do Parzynowa
30.09.2021r. klasy III a i III b wraz z wychowawczyniami udali się do ośrodka "Na Wzgórzu" w Parzynowie. Na samym początku czekała dzieci niecodzienna atrakcja-przejażdżka konna. Później przyszła kolej na malowanie buziek i spotkanie ze zwierzętami .Widzieliśmy konie, alpaki i osła. Dzieci brały udział w leśnych podchodach. Finałem było znalezienie skarbu. Następnie podzieleni na dwie drużyny toczyły bitwę o flagę. Na koniec przyszedł czas na zabawy integracyjne. Uczniowie zostali zaproszeni do rywalizacji sportowych między drużynami. Głód można było zaspokoić kiełbaskami przy ognisku. Pogoda sprzyjała zabawie. Wszyscy wrócili zmęczeni ale bardzo zadowoleni.
Konsultacje z Rodzicami odbywają się w ostatni czwartek każdego miesiąca z wyłączeniem miesięcy, w których są zebrania z rodzicami w godzinach 18.00 - 19.00

Informacje ogólne

Szkoła Podstawowa w Hanulinie jest publiczną sześcioletnią szkołą podstawową z klasami I-VI, w której uczą się dzieci z: Hanulina, Rzetni, Przybyszowa, Klin, Białego Młyna, Dziekani, Krążków (od numeru 127). Od 01.09.2003r. w szkole funkcjonuje oddział integracyjny i oddział dla dzieci z autyzmem.

Obecnie placówka nawiązuje do sportowych tradycji. Fakt ten potwierdzają: wyniki osiągnięte przez naszych uczniów w zawodach, puchary, kąciki Patrona, obchody Dnia Patrona, masowe biegi.

Bądźmy w kontakcie