Wycieczka trzecich klas do Parzynowa

30.09.2021r. klasy III a i III b wraz z wychowawczyniami udali się do ośrodka "Na Wzgórzu" w Parzynowie. Na samym początku czekała dzieci niecodzienna atrakcja-przejażdżka konna. Później przyszła kolej na malowanie buziek i spotkanie ze zwierzętami .Widzieliśmy konie, alpaki i osła. Dzieci brały udział w leśnych podchodach. Finałem było znalezienie skarbu. Następnie podzieleni na dwie drużyny toczyły bitwę o flagę. Na koniec przyszedł czas na zabawy integracyjne. Uczniowie zostali zaproszeni do rywalizacji sportowych między drużynami. Głód można było zaspokoić kiełbaskami przy ognisku. Pogoda sprzyjała zabawie. Wszyscy wrócili zmęczeni ale bardzo zadowoleni.