Złota polska jesień w Górach Stołowych

20 października klasa 8b spędziła aktywny dzień, zdobywając pod okiem wspaniałego przewodnika najwyższy szczyt Gór Stołowych - Szczeliniec Wielki. Niesamowita trasa wśród różnorodnych form skalnych była niezwykłą atrakcją. Uczniowie spotkali m.in. Wielbłąda, Mamuta i Słonia. Wędrowali głębokimi korytarzami i wąwozami poprzez Piekiełko czy Diabelską Kuchnię, tworzące labirynt skalny. Spróbowali swoich sił, poruszając tzw. chybotkiem, czyli skałą Serca Ducha Gór. Z najwyższego punktu widokowego – Fotela Pradziada, podziwiali panoramę Sudetów w przepięknej jesiennej szacie. Ten niesamowity dzień zakończyli spacerem po Parku Zdrojowym w Polanicy Zdrój . Uczniowie spisali się na medal, podobnie jak panie, które zorganizowały im tak niesamowitą wycieczkę.