Aktualności i wydarzenia

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Hanulinie

Złota polska jesień w Górach Stołowych

Złota polska jesień w Górach Stołowych
20 października klasa 8b spędziła aktywny dzień, zdobywając pod okiem wspaniałego przewodnika najwyższy szczyt Gór Stołowych - Szczeliniec Wielki. Niesamowita trasa wśród różnorodnych form skalnych była niezwykłą atrakcją. Uczniowie spotkali m.in. Wielbłąda, Mamuta i Słonia. Wędrowali głębokimi korytarzami i wąwozami poprzez Piekiełko czy Diabelską Kuchnię, tworzące labirynt skalny. Spróbowali swoich sił, poruszając tzw. chybotkiem, czyli skałą Serca Ducha Gór. Z najwyższego punktu widokowego – Fotela Pradziada, podziwiali panoramę Sudetów w przepięknej jesiennej szacie. Ten niesamowity dzień zakończyli spacerem po Parku Zdrojowym w Polanicy Zdrój . Uczniowie spisali się na medal, podobnie jak panie, które zorganizowały im tak niesamowitą wycieczkę.
Konsultacje z Rodzicami odbywają się w ostatni czwartek każdego miesiąca z wyłączeniem miesięcy, w których są zebrania z rodzicami w godzinach 18.00 - 19.00

Informacje ogólne

Szkoła Podstawowa w Hanulinie jest publiczną sześcioletnią szkołą podstawową z klasami I-VI, w której uczą się dzieci z: Hanulina, Rzetni, Przybyszowa, Klin, Białego Młyna, Dziekani, Krążków (od numeru 127). Od 01.09.2003r. w szkole funkcjonuje oddział integracyjny i oddział dla dzieci z autyzmem.

Obecnie placówka nawiązuje do sportowych tradycji. Fakt ten potwierdzają: wyniki osiągnięte przez naszych uczniów w zawodach, puchary, kąciki Patrona, obchody Dnia Patrona, masowe biegi.

Bądźmy w kontakcie